חוות דעת

ברצוני להביע את הערכתנו ותודתנו על אירוע נפלא שהפקת עבורנו, ביטוח לאומי סניף רמלה, זו הפעם השניה שאנו מבקשים את שירותיך וגם הפעם הצלחת להפתיע אותנו ובגדול.
אנחנו חברי הועד במקום לטרוח ולהתרוצץ בין העובדים, ישבנו בחיבוק ידיים כי באמת חשבת על הכל ולא הותרת לנו לעשות דבר מלבד להינות.
האירוע התאים גם לעובדים וגם לילדיהם, השתתפו כ-160 איש וכולם היו מרוצים ושבעי רצון וממשיכים לדבר על האירוע עד היום.
המתקנים המתנפחים, סוסי הפוני, שולחנות המשחק, מתקן שערות הסבתא, מתקן הפופקורן, האבטיחים הארטיקים האוכל ושפע השתייה כל אלה יצרו אירוע מקסים ומהנה.
ילדי העובדים נאבקו עם הוריהם כי לא רצו לחזור הביתה.
אז שוב תודה רבה וישר כוח ולהתראות בפעם הבאה.

ועד עובדי הביטוח הלאומי, סניף רמלהאירוע ל"ג בעומר, 30.4.2013

זה עשור ויותר שכפר הנוער בן שמן עובד עם חברת ההגברה – שלמה נתנזון – Noon הפקות.
במשך שנים עשתה לנו החברה עשרות רבות של אירועים. הצגות תיאטרון, מופעי הרכבים מוסיקלים, מופעי סיום, טקסים וחגים. Noon הפקות עיצבו לנו הגברה ותיאורה מאירועים קטנים של כמה מאות ועד אירועים ל 8,000 צופים, בהם טקסים לכבוד ובנוכחות נשיא המדינה.
מדי שנה אנחנו לוקחים את Noon הפקות להפקה של טקס שבועות שהוא הטקס המרכזי בכפר הנוער בן שמן בנוכחות אלפי צופים.
במשך השנים הוכיחה החברה גישה מקצועית, עם מיטב הציוד החדשני ביותר של סאונד, תאורה והקרנה. באירועים בחוץ ובפנים בחללים שונים ותנאי שטח משתנים.
הצוות המקצועי של החברה שותף לאירועים שלנו כבר משלב התכנון. מייעץ, מעצב ומתפעל את האירועים לשביעות רצוננו. לכן אנו ממשיכים לעבוד איתו לאורך זמן.

אמיר ברמנהל מח' תרבות, כפר הנוער בן שמן

רצינו להודות על יום הכיף הניפלא שבילינו, עובדי חברת אינדקס מדיה, במוזיאון יד לשיריון בלטרון. התוכנית היתה עשירה ומעניינת. קיבלתם את פנינו בארוחת בוקר טעימה, אחריה משחקי חברה במקום, והפיינטבול ומשחקי החוץ ביער בן שמן. חזרנו למוזיאון לארוחת צהריים עשירה ולאחריה הסיור המודרך במוזיאון יד לשיריון, היה מרתק ומהנה. ולבסוף פצחנו בשיר יחד עם הקריוקי שהנעים לנו בשירים.
תודה רבה על תשומת הלב ועל ההענות לכל בקשותינו. הענקתם לנו הרגשה שאתם דואגים ושאיכפת לכם מאיתנו. מאחלים לכם בהצלחה רבה בהמשך.
תודה רבה בשמי ובשם עובדי החברה.

אינדקס מדיהמוזיאון יד לשיריון בלטרון

יד לשריון מפיק אירועים רבים בתוך אולמות סגורים ובשטחים פתוחים. אירועים צבאיים ואזרחיים, אירועים רגישים ובעלי רקע של שכול וכאב ואירועים של קבוצות גילאים שונות ובאווירה שמחה.
באירועים רבים נדרשים להפקה של מערכות אור, קול ושיתפנו פעולה עם חברת Noon הפקות.
קיבלנו שרות מקצועי מאוד, אמין ביותר, זמין ואיכותי.
שביעות הרצון שלנו משיתוף פעולה זה גרמה לנו להמליץ על חברה זו למפיקים אחרים שהפיקו אירועים ביד לשריון.

תא"ל (במיל') מנשה ענברמנכ"ל עמותת יד לשריון

בתאריך ה - 10/3/16 ערכנו מסיבת פורים באולם האירועים "בלנקה" במודיעין.
מבין מספר חברות הפקה שבחנו, החלטנו לערוך את האירועים עם שלמה ונדב מאחר שהרגשנו כבר בפגישת ההיכרות איתם את הניסיון, הרצינות והמקצועיות שהם מביאים איתם מניסיונם בתחום.
במהלך כל תכנון האירוע הייתי בקשר בעיקר עם נדב שנתן לי שירות מעולה, תמיד היה זמין וקשוב לדרישות ולגחמות שלי (והיו לא מעט...) וסיפק לי תשובות מהירות וענייניות.
ההפקה יצאה מדהים, התפאורה היתה מרשימה ומושקעת, צוות העובדים היה מקצועי ואדיב והפידבקים החיוביים שקיבלתי מעובדי החברה הוכיחו לי שהאירוע היה מוצלח מאוד!

תודה רבה על השירות המקצועי והאדיב.
אשמח לעבוד איתכם בשיתוף פעולה עם אירועים עתידיים של החברה.

אביטל אמבר, משאבי אנוש ורווחה ניסקו - חשמל ואלקטרוניקה בע"מ