אנחנו כאן כדי להפוך דמיון למציאות

NOON הפקות קיימת למעלה מ-30 שנה ומספקת מענה לצרכי הבמה על שלל גווניה – ארועים פרטיים, מוסדיים, לקוחות עיסקיים, בתי ספר ותנועות נוער, מתחתנים ועוד.

המוטו של החברה הוא להפיק ארועים במטרה להפוך דימיון למציאות ועל כן אנו מאמינים שמקצועיות, איכות וחדשנות הם הסוד לארוע בלתי נשכח. היחס שמקבלים לקוחותינו הנו מסור, מקצועי וצמוד תוך הבנה שמקורו של הצלחת הארוע טמון בהבנת הלקוח על כל צרכיו ובתכנון מקדים ותאום ציפיות לפני כל הפקה.

כמו כן אנו מתחייבים לספק את הציוד הטכני המתקדם ביותר – תאורה חדשנית, הגברה דיגיטלית מתקדמת, מתנפחים לילדים ומבוגרים, מערכות ישיבה מפנקות, שולחנות משחק, מסכי ענק ועוד. טובת הלקוח והצלחת הארוע הן שמניעות אותנו יום-יום.

אנו מאמינים שמקצועיות, איכות וחדשנות הם הסוד לארוע בלתי נשכח.

נשמח לעמוד לרשותכם.

הערכים שלנו

שקיפות

כנותני שרות בתחום כ"כ מורכב ורחב, מטרתנו להעניק ללקוחותינו מקסימום מידע לגבי הארוע. שקיפות מקסימלית מובילה לתאום ציפיות בינינו, נותני השרות, לבין הלקוח.

אחריות

אחת מתכונות האופי הבולטות שלנו ושל הצוות שלנו היא "בעלי ראש גדול", אנחנו מעסיקים נותני שרות רבים כאשר כולם בעלי ניסיון עשיר וידע רב בתחום. המשמעות של אחריות בראש ובראשונה באה לידי ביטוי בתחום כמו שלנו בתחום הבטיחות, אנו מקפידים על כללי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר מתוך הבנה שקדושת החיים ובריאות הגוף הם החשובים ביותר עבור לקוחותינו וצוות העובדים שלנו.

תודעת שירות

אנו מקפידים להעסיק צוות בוגר ומיומן, שיתן פיתרון מקצועי לכל דרישה מצד הלקוח. עבודתנו מתבצעת בגמישות, בחיוך וברצון לענות על כל צרכי הלקוח.

מקצוענות

אנו מאמינים שהקפדה עד לפרטים הקטנים היא הסוד לארוע מוצלח!
אנו מגיעים לשטח ומקפידים לסיים את הקמת הארוע כשעה וחצי לפני תחילתו. כך שנותר לנו זמן לטאצ'ים אחרונים ולדיוק בפרטים הקטנים על מנת להגיע לשלמות.

3 סיבות טובות לעבוד איתנו

http://www.noon.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_heart.svg
אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים

אנחנו נהנים מהעבודה שלנו. מבחינתנו הנאה היא המשמעות לחיים. העבודה מרכיבה חלק עיקרי מחיי היום יום שלנו ולכן אנחנו מקפידים להנות מכל ארוע ולהפיק את המיטב.

http://www.noon.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_lightbulb.svg
אנחנו טובים במה שאנחנו עושים

הרצון שלנו  הוא להגיע למושלם – אנחנו נמצאים בתהליך של חתירה אינסופית לרמה המושלמת של הפקת ארוע, ארוע  חברה, ארועים פרטיים, מוסדיים, לא מתקיימים ביום-יום, אנו מבינים כי כל ארוע כזה הוא חשוב מאוד וכמעט "חד-פעמי" ולכן אין הזדמנות שניה לתקן –כל דבר שקורה לא יקרה שוב. ולכן, חשוב  לנו מאוד לדייק בפרטים.

http://www.noon.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_elaboration_message_happy.svg
איתנו תמיד תצאו מרוצים

נעשה הכל על מנת להמנע מ"הפתעות" לא רצויות ונביא את הניסיון העשיר שלנו בהפקת ארועים על מנת ליצור עבורכם את הארוע המושלם – החל בתכנים יצירתיים ומעניינים ועד ידע טכני עשיר.