השירותים שלנו

אין דבר כזה טעויות, אין מקריות. כל הארועים הינם ברכה אשר עלינו ללמוד מהם.

http://www.noon.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/music_microphone.svg

כנסים ואירועי חברות

אנו מאמינים כי מאחורי כל חברה עומדים אנשים, מטרתנו להכיר את הנפשות הפועלות בחברה, על שלל גווניה ובעלי התפקידים השונים, נלמד את חזון החברה והמטרות שלה על מנת להתאים את אופי הארוע, הלו"ז, נותני השרותים והתכנים השונים אשר ירכיבו את הארוע כך שישקפו באופן המדוייק ביותר את חזון החברה.

http://www.noon.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_cup.svg

שירותי בר

אנו מקפידים לעבוד עם מותגים בלבד – משקאות איכותיים ומקוריים שנקנים מספקים רשמיים. צוות הבר בוגר, אדיב ומיומן.

http://www.noon.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_video.svg

קולנוע נייד

ביכולתנו להקרין על גבי מסכי ענק במגוון גדלים – 9/10 מ', 4/5 מ', 3/4 מ'. קולנוע נייד הוא פיתרון נפלא לחודשי האביב והקיץ בהם יש זמן פנוי רב יותר למלא – ביכולתנו להקים את מסכי הענק בכל תוואי שטח בהתאם לרצון המזמין – פארקים ציבוריים, יער, מדבר, חוף הים, בתים פרטיים ועוד.

http://www.noon.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/music_loudspeaker.svg

הגברה ותאורה

מחלקת ההגברה והתאורה שלנו קיימת עוד מראשית הקמת החברה, אנו מקפידים לעבוד עם ציוד חדיש בלבד- מערכות הגברה מסוג JBL – "ליין-ארה", מיקסרים דיגיטלים תוצרת חברות מצליחות כמו Yanaha, Allen & heath. תאורה חכמה דיגיטלית וחדשנית. אנו מעסיקים סאונדמנים ותאורנים בוגרים יוצאי בתי ספר מקצועיים בתחום בעלי ידע נרחב בעולם הבמה על שלל גווניה. עיצוב סאונד ותאורה באופן מדוייק נותנים נופך עצמתי ומעשירים כל ארוע.

http://www.noon.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_headset.svg

חתונות וארועים פרטיים

חתונה הוא יום מיוחד, כזה שקורה רק פעם אחת ולא חוזר שוב, אנחנו מאמינים כי כל זוג הוא שונה ועל כן אף חתונה לא צריכה להיות זהה לקודמתה, המטרה שלנו היא ליצור ארוע יחיד במינו באתרים היפים והמגוונים של ארצנו – כזה שהזוג, המשפחה והחברים יזכרו עוד זמן רב.
מוזמנים לבקר באתר החתונות שלנו, חוה ואדם.