אודות

אנחנו כאן כדי להפוך דמיון למציאות

NOON הפקות קיימת למעלה מ-30 שנה ומספקת מענה לצרכי הבמה על שלל גווניה – אירועים פרטיים, מוסדיים, לקוחות עסקיים, בתי ספר ותנועות נוער, מתחתנים ועוד.

המוטו של החברה הוא להפיק אירועים במטרה להפוך דימיון למציאות ועל כן אנו מאמינים שמקצועיות, איכות וחדשנות הם הסוד לאירוע בלתי נשכח. היחס שמקבלים לקוחותינו הנו מסור, מקצועי וצמוד תוך הבנה שמקורו של הצלחת האירוע טמון בהבנת הלקוח על כל צרכיו ובתכנון מקדים ותאום ציפיות לפני כל הפקה.

כמו כן, אנו מתחייבים לספק את הציוד הטכני המתקדם ביותר – תאורה חדשנית, הגברה דיגיטלית מתקדמת, מתנפחים לילדים ומבוגרים, מערכות ישיבה מפנקות, שולחנות משחק, מסכי ענק ועוד. טובת הלקוח והצלחת האירוע הן שמניעות אותנו יום-יום.

אנו מאמינים שמקצועיות, איכות וחדשנות הם הסוד לאירוע בלתי נשכח.

נשמח לעמוד לרשותכם.

רוצים להרים אירוע שידברו עליו הרבה זמן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מקצוענות

  אנו מאמינים שהקפדה עד לפרטים הקטנים היא הסוד לאירוע מוצלח! אנו מגיעים לשטח ומקפידים לסיים את הקמת האירוע כשעה וחצי לפני תחילתו. כך שנותר לנו זמן לטאצ'ים אחרונים ולדיוק בפרטים הקטנים על מנת להגיע לשלמות.

  אחריות

  אחת מתכונות האופי הבולטות שלנו ושל הצוות שלנו היא "בעלי ראש גדול", אנחנו מעסיקים נותני שרות רבים כאשר כולם בעלי ניסיון עשיר וידע רב בתחום. המשמעות של אחריות בראש ובראשונה באה לידי ביטוי בתחום כמו שלנו בתחום הבטיחות, אנו מקפידים על כללי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר מתוך הבנה שקדושת החיים ובריאות הגוף הם החשובים ביותר עבור לקוחותינו וצוות העובדים שלנו.

  תודעת שירות

  אנו מקפידים להעסיק צוות בוגר ומיומן, שיתן פתרון מקצועי לכל דרישה מצד הלקוח. עבודתנו מתבצעת בגמישות, בחיוך וברצון לענות על כל צרכי הלקוח.

  שקיפות

  כנותני שרות בתחום כ"כ מורכב ורחב, מטרתנו להעניק ללקוחותינו מקסימום מידע לגבי האירוע. שקיפות מקסימלית מובילה לתאום ציפיות בינינו, נותני השרות, לבין הלקוח.