השכרת מקרן

השכרת מקרן לאירועים היא אחד הכלים הפרקטיים ביותר לשימוש להפקת אירועים שונים. קנייה של מקרן יכולה להגיע לאלפי שקלים ואם אתם לא משתמשים בו לעיתים תכופות, כנראה שהוא יעלה אבק בארון מרגע הקנייה. אופציה טובה יותר היא להשכיר מקרן מחברת הפקות אירועים שתוכל גם לשלוח לכם עובד שיתפעל את המקרן וימנע בעיות במהלך האירוע. מקרן הוא פריט שימושי במיוחד בהפקות אירועים עסקיים בהם יש פעמים רבות פרזנטציה הכוללת מצגות שונות. מקרן ייתן מענה מיטבי לאירוע, כך שהקהל יוכל לראות הכל בנוחות ובבהירות.

יתרונות השכרת מקרן

עלות נמוכה וגמישות כלפי הלקוח

השכרת מקרנים מאפשרת לכם לחסוך הרבה כסף, בהשוואה לעלויות הכלולות בקניית מקרן חדש. השכרה מאפשרת גם גמישות רבה יותר ללקוחות, שיוכלו לבחור את הזמן המדויק ביותר בשבילם לתקופת ההשכרה, וכן את סוג המקרן הספציפי שיצטרכו לסוג האירוע שלהם.

טכנולוגיה עדכנית

בימינו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות ומקרנים חדשים ומתקדמים יוצאים לשוק בצורה תדירה ולעיתים קרובות. השכרת מקרן בכל פעם, תאפשר ליהנות מהשוק הפורח של סוגי המקרנים ותיצור התאמה מיטבית יותר לסוג האירוע המבוקש.

תמיכה טכנית

רוב חברות ההפקה שמציעות שירותי השכרת מקרנים, מספקות גם שירותי תמיכה טכנית ואף נציג שיגיע בעצמו אל האירוע ויתפעל את המקרן כדי למנוע מבעיות להתרחש. בנוסף מומלץ גם לבצע השכרת גנרטור כדי לוודא שבמידה וכן יהיו בעיות בחשמל במהלך האירוע, עובד החברה יוכל להתחבר לגנרטור ולהמשיך להפעיל את המקרן בצורה רגילה.

האם חייב מסך הקרנה יחד עם המקרן?

בעת השכרת מקרן יש לקוחות בודדים שמוותרים על מסך הקרנה, על מנת לחסוך שקלים בודדים. זו אופציה שדורשת להשתמש בתחלופה כמו סדינים, קירות לבנים וכו’. המסך הייעודי להקרנה מפיק את איכות התמונה הטובה ביותר ושומר על רמת בהירות גבוהה מאוד, הוא גם חוסך בעוצמת הנורה מאחר שהבהירות הנדרשת פחותה יותר, ובכך שומר עליה. סוגי המסכים השונים נבדלים זה מזה בתכונותיהם. בחירת המסך מורכבת משיקולים רבים, בהם סוג המקרן ונתוניו הטכניים, מיקומו, גודל החדר, מידת התאורה הסביבתית, זווית הצפייה המבוקשת ועוד. לכן מומלץ לבצע השכרת מקרן ומסך יחד.

כיצד המקרן מתחבר למחשב?

לרוב המחשבים יש חיבור VGA שמתחבר למקרן. כבל VGA הוא הכבל עם המחבר הכחול אותו אנו צריכים להבריג מעט בחלק מהדגמים כדי שיתחבר לכניסת VGA. את הכבל הכחול יש לחבר למקרן ולחבר אותו גם למחשב הנייד. במידה ויש לכם כניסת HDMI וכבל HDMI יש לפעול באופן זהה.

מה חשוב לבדוק לפני השכרת מקרן?

מה סוג האירוע

כל אירוע יכול לדרוש סוג מעט שונה של מקרן. לכן מומלץ להסביר לחברת ההשכרה מה האירוע שלכם דורש כדי שיוכלו להתאים לכם את המקרן המיטבי בשבילכם.

הימצאות רמקול באירוע

כמו כל אירוע מושלם, מוזיקה ורעשי רקע חייבים להיכלל. מקרן הוא לא רמקול ולכן חשוב מאוד לוודא שבאירוע שלכם יהיה רמקול אותו ניתן יהיה להפעיל בהתאם לתכנים המוקרנים על המקרן וכך להבטיח שהתצוגה שלכם תהיה מושלמת.

כמות משתתפים באירוע

סוגים שונים של מקרנים מתאימים לכמות אנשים שונה. לכן חשוב לוודא מראש כמה אנשים אמורים להגיע אל האירוע שלכם כדי שתוכלו להתאים את המקרן בצורה מדויקת.

תאורה באירוע

מקרנים שונים פועלים ברמות בהירות שונות ולכן יש חשיבות מכרעת לזמן בו האירוע מתקיים ולמצב התאורה בו. כך למשל אם האירוע שלכם מתקיים בערב ובחושך יש צורך במקרן עוצמתי עם רמת בהירות גבוהה על מנת שכל אורחי האירוע יוכלו לראות מה מוקרן על גבי מסך ההקרנה.

מיקום האירוע

חשוב לשים לב היכן אתם מתכננים להוציא את האירוע לפועל כדי שתוכלו לבחור חברות השכרת מקרנים קרובה וכך למנוע מעצמכם לשלם תוספת על נסיעת המתפעלים אליכם. כך לדוגמא אם האירוע שלכם מתרחש בירושלים חפשו השכרת מקרן בירושלים ואם הוא בתל אביב חפשו השכרת מקרן בתל אביב. כך תגיעו לחברות רלוונטיות שקרובות למקום האירוע שלכם.

השכרת מקרנים רק אצל חברת NOON הפקות!

חברת NOON הפקות קיימת למעלה מ-30 שנה ומספקת מענה לצרכי הבמה על שלל גווניה – אירועים פרטיים, מוסדיים, לקוחות עסקיים, בתי ספר ותנועות נוער, חתונות ועוד.

אנחנו מציעים מגוון רחב של מקרנים להשכרה ונתאים לכל אירוע את המקרן המדויק עבורו.

ביכולתנו להקרין על גבי מסכי ענק במגוון גדלים – 9/10 מ’, 4/5 מ’, 3/4 מ’. הציוד שנספק לכם יהיה קולנוע נייד לכל דבר! מדובר בפתרון נפלא לחודשי האביב והקיץ בהם יש זמן פנוי רב יותר למלא – בנון הפקות נקים עבורכם את מסכי הענק בכל תוואי שטח בהתאם לרצון המזמין – פארקים ציבוריים, יער, מדבר, חוף הים, בתים פרטיים ועוד.

אז צרו קשר עוד היום במספר 054-4420404 ותהנו ממקרנים איכותיים ומעולים.

רוצים להרים אירוע שידברו עליו הרבה זמן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם